logo-mini

OpenCart و مقایسه آن باسایر نرم افزارهای فروشگاه ساز!

به اشتراک گذاری این پست

OpenCart و مقایسه آن باسایر نرم افزارهای فروشگاه ساز!

OpenCart یک سیستم فروشگاه‎ ساز حرفه‎ای و متن ‎باز (Open-Source) می‎باشد که براساس ویژگی‎ های متعدد و کاربردی و همچنین ظاهری کاربر پسند طراحی شده است؛ که باعث ایجاد یک فروشگاه اینترنتی کامل و منحصر به فرد می ‎شود و می‎توان از آن برای کار و تجارت در اینترنت استفاده نمود. این سیستم فروشگاه ساز امروزه یکی از پرطرفدار ترین سیستم‏‎ های مورد استفاده در فروشگاه‎ های آنلاین است.
ظاهر بسیار جذاب و کاربرپسند اپن کارت، باعث می شود فروشنده بتواند یک فروشگاه اینترنتی کامل و منحصر به فرد را ایجاد نموده و از آن برای کار و تجارت خود در اینترنت استفاده نماید. این سیستم فروشگاه ساز امروزه یکی از پرطرفدار ترین سیستم های مورد استفاده در فروشگاه های آنلاین در دنیا می باشد که به سبب داشتن ویژگی های خارق العاده ای همچون داشتن سئوی فوق العاده قدرتمند، ماژول ها و الگو های مختلف و کاربردی، چند زبانه بودن، پشتیبانی از انواع درگاه های پرداخت محلی و جهانی و … به این میزان محبوبیت و شهرت دست یافته است.

سئوی فوق العاده قدرتمند، یکی از ویژگی‌های بسیار مهم اپن کارت است که باعث جذب کاربران زیادی شده است. این ویژگی می‌ تواند فروشگاه را در داشتن رتبه بهتر در موتورهای جستجو و در مورد کلمات کلیدی مربوط به محصولات و فروشگاه یاری نموده و نه تنها فروشگاه را با ایندکس نمودن صفحات و محصولات در موتورهای جستجو معروف تر و محبوب تر می‌سازد؛ باعث افزایش تعداد بازدید کنندگان و تسریع در فروش بیشتر محصولات خواهد شد.

چرا OpenCart؟

  • سئوی فوق العاده قدرتمند
  • ماژول‎ها و الگو‎ های مختلف و کاربردی
  • پشتیبانی از انواع درگاه ‎های پرداخت محلی و جهانی
  • چند زبانه بودن
  • قابلیت چند فروشگاهی بودن
  • ارائه‎ی گزارشات مختلف
  • امکان تجارت B٢B
  • نصب آسان و بروز رسانی رایگان

مقایسه اپن کارت با سایر نرم افزار های فروشگاه ساز رایگان – که فارسی هم شدند اکثرا…

(دوستان هم اگر خاطرشون باشه  اولین نماینده رسمی این نرم افزار در سال 1388-1390 با مجموعه ما و با نام شخص بنده بود )

 

مقایسه اپن کارت با سایر نرم افزار های فروشگاه ساز رایگان - که فارسی هم شدند اکثرا...

مقایسه اپن کارت با سایر نرم افزار های فروشگاه ساز رایگان – که فارسی هم شدند اکثرا…

محمدرضا محمودی

محمدرضا محمودی هستم ، سعی شده در این وبلاگ مطالب مفید و کارامدی قرار بگیره ، از اینکه وقت میگذارید و مطالب رو مطالعه میکنید متشکرم... حتما نظرات خودتون رو ارسال کنید


نظر بدهید